Přemýšleli jste, kam se nejlépe jet projet? Kde jsou pěkné silnice na pořádné zatahání za heft nebo zajímavosti, které stojí za vidění? Případně, kde se dobře najíst a popovídat se stejně postiženými motorkáři? Potom vám přinášíme tuto rubriku, kde postupně budeme přidávat místa, která stojí za to!


Základem jsou bezesporu Pekelné doly ve středních Čechách. Prostory, kde se natáčela pohádka S čerty nejsou žerty přímo svádí ke vjetí s motocyklem do útrob skal a zatůrovat. Neváhejte, tuto možnost totiž máte! Skalní bar vám nabídne spoustu dobrot jak na hlad, tak na zahnání žízně. Podívejte na jejich webové stránky zde!Pokud máte někdy chuť zjistit, jaké jsou vaše možnosti, kam až můžete zajít nebo se chcete jenom bezpečně projet v maximální rychlosti, neváhejte zavítat na autodrom ve Vysokém Mýtě. Naleznete zde spoustu vyžití pro motorkáře a je možné si i domluvit kurzy bezpečné jízdy! Tak neváhejte a podívejte se na jejich oficiální stránky zde.


Zajímá vás historie vašich milovaných strojů na dvou kolech? Pak určitě zavítejte do motomuzea v Sezemicích! Naleznete zde spoustu úžasných exponátů ze 70. a 80. let 20. století. Momentálně je vystaveno 132 motocyklů. Za vstupné zaplatíte 80 Kč za osobu, kterých nebudete litovat a určitě se nebudete ani vteřinu nudit. Prohlédněte si webové stránky muzea zde.


Často se vám honí hlavou, kam se můžete jet nejen projet, ale i si jízdu pořádně užít? Mnoho jezdců neláká motodrom a rádi si užívají prolet v přírodě. Pokud chcete mít z jízdy radost a pořádně si zařádit v ostrých zatáčkách, rozhodně nevynechejte Červenohorské sedlo v Jeseníkách. Malou ochutnávku motocyklistů naleznete zde.


Stává se vám, že máte často chuť spojit milované motorky s lahodným mokem? A co víc, i s kouskem šťavnatého žvance? Potom vám přinášíme perfektní tip, který spojuje všechno dohromady. Jedná se o Harley Pub v Otrokovicích! Muzeum slavných Harleyů vám ukáže největší sbírku ve střední Evropě. Svou prohlídku můžete zakončit výborným obědem nebo večeří a navíc můžete okusit vlastní vařené pivo z místního pivovaru. Pokud jste řidič a nikoliv batůžek, nejlepší volbou bude i využití penzionu. Nahlédněte zde. Přejeme příjemnou zábavu!


Máte v oblibě neobvyklá místa a s tím spojené zážitky, které jenom tak někde nenajdete? Potom určitě zavítejte do Pekla Čertovina u Hlinska v Čechách. Zaručujeme vám, že na tuto návštěvu jenom tak nezapomenete! Na pěti patrech a několika stovkách chodeb vás čeká spoustu zábavy a překvapení a zažijete Peklo na vlastní kůži. O Pekle se nedá vyprávět, to si musíte zažít! A navíc, až si vše projdete, můžete navštívit Pekelný šenk, kde svlažíte své rozpálené hrdlo a zaženete krutý hlad. A pokud by se vám v Pekle opravdu zalíbilo, můžete si v něm uspořádat svatbu, firemní večírek anebo se zúčastnit akce pořádané samotným Luciferem. Neváhejte a podívejte se zde.