Vítejte na stránkách společnosti Bikerspoint!


Na těchto stránkách najdete nabídku francouzských enduro motocyklů Sherco. Zároveň vás rádi uvidíme osobně a to na našem Showroomu v Malešicích, kde si většinu nabízených produktů ať už motorek nebo příslušenství budete moci prohlédnout na vlastní oči a v případě zájmu dohodnout zkušební jizdu. Pro zkušební jízdu na enduro motocyklu máme k dispozici vlastní kilometr dlouhou testovací dráhu 20 km od Prahy směrem na Hradec po D11! Jakékoli vaše dotazy rádi zodpovíme na telefonu nebo přímo na prodejně.


Společnost Bikersport se stala oficiálním prodejcem Francouzských enduro motocyklů značky Sherco. Naše společnost nabízí prodej a servis včetně prodeje náhradních dílů. U nás máte možnost většinu nabízených strojů nejen vidět, ale zároveň si je i vyzkoušet.


Od roku 2016 jsme pro Vás otevřeli i půjčovnu motocyklů! Máme připraveny motorky pro všechny. Od malého skútru po opravdu dospělé cestovní enduro. Pro všechny ty, kteří motorku nemají, ale chtějí se projet. Pro všechny ty, kteří potřebují skútr do města, ale jenom na pár dní ročně. Stavte se a podívejte se. Nebo zavolejte.


Od začátku roku 2019 máme pro Vás v nabídce novinku na českém trhu - motocykly značky FANTIC! Italské fešácké motorky v retro stylu s několika možnostmi motorizace. Kromě hezkých detailů a kvalitního zpracování FANTIC nabízí i příznivé ceny. Začínáme na 125cc, pokračujeme 250cc a končíme 500cc. Je libo Scramblera, FlatTrack nebo Rally? Je opravdu si z čeho vybrat.